GIPTA’nın Mesajı

GIPTA’nın Mesajı

Kâğıdın Katma Değerini Arttırıyoruz

Gıpta, 40 yıla yakındır kâğıdın katma değerini artırma serüvenindedir. Tutku, yenilikçilik ve standart kalite kavramları ile ilerleyen Gıpta, kırtasiye ve promosyon sektörünün öncülerinden ve lokomotifi olma görevini üstlenmiştir.

Sürdürülebilir Büyüme

Gıpta, sürdürülebilir bir büyüme için çalışır. Kurumsal anlamda hacmini büyütmek Gıpta’nın öncelikli hedeflerinden biridir. Sürdürülebilir büyümeyi benimseyen Gıpta çevresel ve toplumsal sorumluluğu üstlenmiştir.

Vizyonerlik

Gıpta, kâğıdın potansiyelini keşfetmek için çalışır. Kâğıdın yeni kullanım alanları ve uygulamaları için araştırmalar yapar. Gıpta, kâğıdın geleceğini şekillendirmeye öncülük eder.

Gıpta, Yenilikçi Önder

Gıpta, sektörün öncülerinden olma vizyonuyla hareket eder. Yeni teknolojileri ve trendleri takip ederek, müşterilerine en yeni ve en kaliteli ürünleri sunar. Sürekli yenilikçilik ile sektöre yön verenler arasındadır.

Gıpta, Yüksek Kaliteyi Sunar

Gıpta, müşterilerine en yüksek kaliteyi sunmak için çalışır. Üretim süreçlerinde titizlikle çalışarak, standart kaliteyi yakalar. Bu sayede müşterilerine kusursuz bir deneyim sunar.

Gıpta, Türkiye’nin Gururu

Gıpta, kadın çalışma arkadaşlarının yoğun olduğu yüzlerce kişilik istihdamı ile yurtiçinde ve yurtdışında güvenilirliğini kanıtlamış bir markadır. Yüzlerce kişiye istihdam olanağı sağlamış olmakla birlikte yaklaşık %40’ı kadın çalışma arkadaşlarından oluşmaktadır.

Gıpta, Yarınlara Umutla Bakar

Gıpta; tutkusu, yenilikçiliği ve standart kalitesi ile yarınlara umutla bakar. Kâğıdın katma değerini arttırma vizyonu ile büyümeye ve gelişmeye devam etmeyi hedefler.