Promosyon

Promosyon

Promosyon ürünlerimiz, yaratıcılığı ve özgünlüğü benimseyen yaklaşımımızla öne çıkıyor. Bizler, her zaman önce yeniliği ve kaliteyi sunmayı ilke edindik. 30 yıl önce öncelikli ilke olarak benimsediğimiz “yenilikçilik” anlayışı, sektördeki önderliğimizin temelini oluşturuyor.
Her yıl, dünya genelinde özel bir ekip, malzemelerin izini sürerken dünya çapındaki eğilimleri ve akımları yakından takip ederek tasarım ekibimizle bir araya gelir. 34 yıllık deneyimimizle en iyi tasarımları, en işlevsel ürünleri ve en yeni fikirleri bir araya getirerek sizlere sunuyoruz.

Kalite bizim önceliğimizdir. Her siparişin ürün reçetesinde belirlenen parametreleri üretim sürecinin her aşamasında uyguluyor ve denetliyoruz. Üretimde otomatik makineler kullanarak, yeni teknolojiler hataları en aza indirger ve hatalar oluşursa süreci durdurarak düzeltmemizi sağlar. Üretimden çıkan ilk ürün ile son ürün arasında herhangi bir kalite farkı oluşmaz. Son ürünün kalitesi, içerisinde yer alan yüksek kaliteli hammaddelerin niteliğiyle birebir ilişkilidir.

Promosyon ürünlerimizi özenle seçerken de aynı titizliği gösteririz. Türkiye’nin en iyi ilk 2000 firmasıyla yıllık sözleşme imzalayanlar, aldıkları ürünlerin kalitesi ve güvenilirliği konusunda içleri rahattır. Ayrıca, zamanında teslimat konusundaki hassasiyetimiz de dikkat çeker. Planladığınız tarihte elimize ulaşmayan bir ürünün değeri kaybolabilir. GIPTA olarak, sözleşmelerimizde belirtilen teslim tarihlerine her zaman sadık kalmışızdır. Türkiye’nin en iyi ilk 2000 firmasıyla yaptığımız iş birliklerinde, ürünlerimizin tam tarihinde ve hatta tam saatinde teslim edileceğine olan güvenleri tamdır.