Hakkımızda

Hakkımızda

Kalite, Yenilik ve Güvenin Ötesinde Bir Hikâye
Gıpta A.Ş. olarak 1990 yılında takvim ve ajanda üretimiyle başlayan yolculuğumuzda, dünyada 20’den fazla ülkede ve yurt içinde geniş bir ürün yelpazesiyle ürünlerimizi tüketicilerle buluşturmaktan gurur duyuyoruz. Yıllar içinde teknolojiyi izleyerek güçlendirdiğimiz tesislerimizle, trendleri ve kullanıcı alışkanlıklarını gözlemleyerek geliştirdiğimiz tasarımlarımızla, uluslararası kırtasiye pazarında kaliteyi taçlandırıyoruz.

Ankara Temelli Bölgesi’nde, 43.220 m²’lik bir alanda yer alan 23.647 m² kapalı alana sahip modern üretim tesisimiz, İstanbul Showroom ve satış ofisimiz, üretim kapasitemizi ve geniş hizmet ağımız büyüme ve gelişimimizin temelini oluşturur.

Büyüme ve Değişim: Vizyonumuzun Yansıması
Büyüme ve değişimi, vizyonumuzun merkezine koyan bir ekibiz. 2002 yılında Ankara’da tamamladığımız merkez fabrikamızla hem hacim hem de ciro bazında Türkiye’nin en büyük defter üreticisi haline geldik. Aynı zamanda global bir oyuncu olma hedefiyle Avrupa, Balkanlar ve Orta Doğu ağırlıklı, 20’den fazla ülkeye ihracat yapıyoruz. İhracat odaklı büyüme stratejimizi, uluslararası platformlarda kalitemizi tanıtarak ve farklı kültürlere hitap eden çözümler sunarak şekillendirdik.

Karadeniz bölgesindeki fabrikamızda sürdürdüğümüz hediye, mücevher kutuları ve kâğıt çanta üretimiyle de sürekli büyümeyi ve gelişmeyi amaçlıyoruz.

Üretimdeki en son teknolojileri kullanırken, 500 kalifiye ve deneyimli çalışanımızla iş gücünün gücünü asla göz ardı etmiyoruz. 5 bini aşkın stok kodundaki ürünlerin düzenli bir şekilde depolanmasını ve sevkiyat için hızla toplanmasını sağlıyor, Türkiye genelinde 9 binden fazla noktaya ve dünyanın dört bir yanına, hızlı ve güvenilir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. İnovasyonun sadece ürünlerimize değil, üretim süreçlerimize ve yönetimimize de odaklandığını unutmuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi: Kalite ve İnovasyon
Gıpta A.Ş. olarak; defter, okul kırtasiye ürünleri, ofis ürünleri ve promosyon alanlarında geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Ürünlerimizi fikir aşamasından teslimata kadar özgün bir bakış açısı ve malzemeye saygı prensibiyle geliştirmekteyiz. Her bir ürünümüzdeki kalite ve inovasyon, kırtasiye ve promosyon sektörlerindeki güçlü konumumuzu şekillendirmektedir.

Spiralli defterlerden renkli boyalara, planlayıcılardan oyun hamurlarına kadar her detayı özenle tasarlayarak üretiyoruz. Ürünlerimiz sadece işlevsel değil, aynı zamanda tüketicilere güven veren ve ihtiyaçlarına mükemmel şekilde cevap veren çözümler sunmaktadır. Ürünlerimizi şekillendiren ham maddeler, grafik tasarım anlayışımız, yönetim sistemimiz, pazarlama stratejilerimiz, kalite kontrol ve yenilikçi lojistik çözümlerimiz, şüphe götürmez bir tasarım çizgisi ve üretim kalitesi standardına sahip olmalarını sağlamaktadır.

İş Ortakları ve Tüketiciler İçin Değer Yaratma
İş ortaklarımızın ve müşterilerimizin beklentilerini aşabilmek adına, katma değerli ürünlerle sürekli verimlilik artışını hedeflemekteyiz. Özel olarak tasarlanan okul ve ofis kırtasiye ürünlerimiz, promosyon ürünlerimiz; iş akışınızı optimize etmenize, eğitim süreçlerinizde verimli olmanıza ve markanızı en iyi şekilde temsil etmenize yardımcı olmaktadır.

Türkiye ve dünyanın dört bir yanındaki kırtasiye satış noktalarında tüketicileri, ürünlerimizdeki özenle ve kaliteyle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Promosyon alanında Türkiye’nin önde gelen firmalarına hizmet vermenin yanı sıra, uluslararası pazarda da varlığımızı sürdürmek adına ihracat yapmaktayız.

Üretimden Depoya, Satışa Kalite ve Güvenle
Gıpta A.Ş. olarak, üretimden depo yönetimine ve satışa kadar uzanan süreçlerde kalite ve güveni ön planda tutarız. Ankara merkezli fabrikamız 43 bin m2 alan üzerine kurulmuş olup, günde 200 bin ürün kapasitesine sahiptir. İplik dikişli sert kapak ürünlerden spiral ve tel dikişli ürünlere kadar geniş bir yelpazede üretim yapılırken, depo yönetimi sayesinde hızlı ve hatasız sevkiyat sağlarız. 5 binden fazla ürünün depolanması ve toplanması düzenli bir şekilde gerçekleştirilir. 50’den fazla deneyimli satış personeli ve satış destek ekibi, Türkiye genelinde 9 binden fazla noktaya hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşır. Güçlü sevkiyat ağı ve inovatif pazarlama stratejilerimiz ile ürünlerimiz güvenle müşterilere ulaşır. Bu sayede; her adımda güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet sunma taahhüdümüzü sürdürürüz.

İleri Teknoloji ve İnsan Gücü
Üretimden satışa 500 kalifiye ve tecrübeli çalışanımızla yüksek kaliteyi ve hizmeti sunmayı ilke edindik. Üretimde en son teknolojileri kullanırken, insan gücünün gücünü asla göz ardı etmemekteyiz. İnovasyonun sadece ürünlerimize değil, üretim süreçlerimize ve yönetimimize de odaklandığını unutmamaktayız.

Geleceğe Doğru
Gıpta A.Ş. olarak geleceğe umutla bakıyoruz. Ürünlerimizle hayatı kolaylaştırmayı, çevreye duyarlılığı artırmayı ve müşterilerimize değer katmayı hedeflemekteyiz. İş ortaklarına ve tüketicilere en iyi deneyimi sunmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Eğer siz de kalite, yenilik ve güven arıyorsanız, Gıpta A.Ş. olarak sizi bekliyoruz.

Bize Ulaşın
Daha fazla bilgi almak, işbirliği olanakları hakkında konuşmak veya sorularınızı iletmek için lütfen İletişim Formu üzerinden bize ulaşın. Size en iyi şekilde yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.