HAKKIMIZDA
TARİHÇE

1984 – GIPTA A.Ş. kuruldu.
1990 – kendi ürünlerini üretmeye başladı
1999 – kağıt ürünler konusunda Türkiye’de bir dev haline geldi kırtasiye sektöründeki ürünleri büyük ses getirdi
2002 – Ankara’da merkez fabrikasını tamamladı. ?2003 – Hem hacimsel, hem de ciro bazında Türkiye’nin en büyük defter üreticisi oldu ve başta Avrupa ülkelerine olmak üzere dünyanın dört bir yanına ihracata başladı.
2005 – Karadeniz bölgesindeki fabrikasını tamamlayarak, hediye, mücevher kutuları ve kağıt çanta üretimlerini başlattı
2010 – GIPTA markalı, yüzlerce kategoride Ofis ve Okul ürünleri raflardaki yerlerini aldılar; delgeç, zımba, fineliner, marker, versatil kalem, renkli boyalar, oyun hamurları vb…

BUGÜN

Ana faaliyet alanı 3 temel sektördür.
Kırtasiye
Promosyon
Ambalaj

 

Defter – Ajanda ve Kağıt Promosyon ürünler konusunda en büyük üreticidir.

 

Kırtasiye : Satış Ağı iç pazarda 10,000’den fazla kırtasiye satış noktasına ulaşmakta ve 20 ülkedeki distribütörleri ile birlikte yurtdışındaki binlerce kırtasiye satış noktasında tüketiciyi GIPTA markalı ürünler ile buluşturmaktadır.

 

Promosyon : Türkiye’nin ilk 2,000 firma ve kurumuna servis ve ürün sağlamakta ve pek çok Avrupa ülkesine ihracat yapmaktadır.

 

Ambalaj : İç pazarda Kurumsal yapılar ve kuyum perakende mağazalarına verdiği hizmet ve ürün açısından lider konumdadır. Ayrıca pek çok ülkeye Sert Hediye kutuları ihraç etmektedir.

 

Tüm alanlarda sadece GIPTA markası ile pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir.

 

Çeyrek asrı geçmiş bir süredir GIPTA, hep daha iyiyi, hep yeniyi üretirken teknolojinin sağladığı imkanları geniş makine parkına yansıtmayı ilke edinmiştir. 500 kalifiye ve tecrübeli çalışanı ile sizlere yüksek / standart kaliteyi ve hizmeti sunmak amacıyla yoluna devam etmektedir.

 

GIPTA, yenilikçi anlayışını sadece ürünleri üzerinde değil, Üretim, Kalite Kontrol ve Lojistikte yenilikçi çözüm arayışlarında da yoğunlaştırmaktadır.

 

GIPTA, müşteri memnuniyeti ve yenilikçiliğin, çalışanlar ve eğitimleri konusundaki cesur seçimlerin, üretimi artırmak için bilgi ve iletişim süreçlerini modernleştirmenin ve ileri teknolojiye ve makineleşmeye sürekli yatırım yapmanın bir sonucu olduğunun bilincindedir.

 

Ürünlerimiz ve yaptığımız iş için hissettiğimiz güçlü tutku, pazarın dikkatli analizi ile ihtiyaçların ve eğilimlerin belirlenmesi kalite anlayışımızın birer parçasını oluşturmaktadır. GIPTA sektöründe büyüklük ve yenilikçilik açısından lider kuruluştur.

 

Kullandığımız hammaddeler, malzemeler, grafik tasarım, yönetim sistemimiz ve pazarlama unsurlarımız kültürümüzün kritik bakış açısını oluştururlar. Tüm Gıpta ürünleri, bu kültür ile yoğurulduğunda, şüphe götürmez bir tasarım çizgisine ve üretim kalitesi standardına sahip olurlar.

 

Bir ürünün içeriği, malzemesi ve hatta tasarımı, o ürünün makul sürelerde ve uygun maliyetlerde üretilmesinde, ayrıca sonuç olarak prestijli ve yeni bir ürün haline gelmesindeki ana faktörlerdir. GIPTA sizin seçimlerinize, ihtiyaçlarınıza cevap verecek ve beklentilerinizin üzerinde ürünler yaratacak yetkinliktedir.