KIRTASİYE

GIPTA, ilk kez 1999 yılında yüksek kalite ürünler ile kırtasiye sektörüne merhaba dedi.

 

Çok kısa bir sürede, defter konusundaki tabuları ve dogmalar yıkan ve sektöre yeni bir anlayış kazandıran GIPTA yenilikçi, her beğeni ve her ihtiyaca göre bir defter anlayışı ile pazardaki lider ve önder kuruluş olmuştur.

 

Son yıllarda pazara sunduğu yüzlerce kategoride, GIPTA markalı Ofis ve Okul ürünleri büyük beğeni kazanmıştır. Ayrıca Stick’n markalı yapışkanlı not kağıtları Türkiye Genel Dağıtıcısıdır.

 

“Yenilikçilik” ilkesinin anahtar olduğunu bilen, her yaş grubu ve her cinsiyet için ayrı ayrı ele aldığı binlerce tasarımını her yıl büyük ölçüde yenileyen GIPTA’da her beğeni ve her ihtiyaç için bir ürün bulunabilir.

 

Günümüzde GIPTA defterler, Ofis-Kids ürünleri, Hediye Kutuları ve Kağıt Çantalar, 5000’den fazla çeşidi ile, 10,000’den fazla kırtasiye satış noktasına ulaşmakta ve 20 ülkedeki distribütörleri ile yurtdışında da GIPTA kullanıcıları ile buluşmaktadır.

 

GIPTA’nın çevre ve çevre bilinci konusundaki hassasiyeti ürünler üzerinde hemen farkedilebilir; GIPTA geri dönüşümü olmayan ve doğada yok olmayan hiçbir mamül ya da hammadeyi kullanıcılarına sunmaz. Her yıl tüm ürünleri üzerinde yapılan testlerin tümünde hiçbir zararlı madde içermediği raporuyla alnı ak çıkan GIPTA, son yıllarda özellikle okul öncesi ve ilk öğretimde yaygın kullanılan fon kartonu, elişi kağıdı, krapon kağıdı ve oluklu kartonlar, boya kalemleri, sulu boyalar, pasteller, oyun hamurları gibi ürünlerini pazarın beğenisine sunmuştur. Özellikle, büyük hassasiyet gösterdiği bu ürün grubu üyeleri de, diğer ürünleri gibi hiçbir zararlı ve kansorejen madde içermez. Tüm GIPTA ürünleri özellikle çocuklarımız için güvenle kullanılabilir.